Przetargi na transport

Oceń nas

znak, cieżawrówkaPrzetargi transportowe, gdzie, jak i po co?

Przetargi na transport to najskuteczniejszy sposób na znalezienie rzetelnego przewoźnika. Dlatego też warto wykorzystać TC eBid?, czyli platformę TimoCom.

Dlaczego przetargi na transport on-line są lepsze?

Znajdowanie stałych partnerów biznesowych poprzez internetowy program jest po prostu prostsze i skuteczniejsze. Poza tym znacznie oszczędzamy czas, który wcześniej traciliśmy na ręczne zbieranie danych, czy też „wklepywanie” ich do komputera. Teraz wszystkie firmy transportowe, spedycyjne, czy załadowcze, które mają dostęp do TimoCom mogą mieć jednoczesny wgląd w oferty przetargowe. A trzeba zauważyć, że TimoCom to ponad 30 000 przedsiębiorstw w całej Europie.

Jak to działa?

Ogłoszenie przetargu zajmuje krótką chwilę. Załadowca w ułamku sekundy dociera do 30.000 potencjalnych usługodawców w 44 krajach. Przewoźnik, który zainteresuje się daną ofertą długotrwałej współpracy, zgłasza swoją propozycję cenową. Co ważne, ta propozycja jest niewidoczna przez cały czas trwania przetargu zarówno dla firmy ogłaszającej, jak i dla innych użytkowników TimoCom. Kiedy przetarg się zakończy, zleceniodawca otrzymuje zestawienie uzyskanych ofert, wraz z dokładnym procentowym wyliczeniem korzyści wynikających z wyboru danej.

Bezpieczeństwo na pierwszy miejscu

Uczciwość i rzetelność? TimoCom dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji zawieranych na jej platformach. Wszystkie przedsiębiorstwa, które uzyskują dostęp do oprogramowania są dokładnie weryfikowane. Do tego dochodzi 16-letnie doświadczenie w branży. To ono pozwoliło spółce stworzyć obszerny pakiet bezpieczeństwa.

 Nie tylko długoterminowo

Co ważne, firmy otrzymujące dostęp do giełdy, mogą korzystać zarówno z platformy przetargowej TC eBid? pomocnej przy wysyłkach regularnych, jak i do giełdy transportowej TC Truck&Cargo? odpowiedniej dla zleceń doraźnych. Dlatego jeśli tymczasowo nie masz potrzeby ogłaszania przetargu na stałe zlecenia transportowe, możesz nawiązać współpracę w zakresie przewozu pojedynczych ładunków. Możesz wykorzystać bezpłatny, niezobowiązujący okres testowania programu z pełnym dostępem do bazy danych. Warunkiem jest pozytywnie przejśc

Więcej na www.timocom.pl