Najlepsze wolne ładunki

4/5 - (1 vote)

wolneGdzie znaleźć wolne ładunki?

Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę transportową oczekuje znalezienia najlepszych frachtów. Bez odpowiednich i zaplanowanych działań może się to okazać trudne. Zarówno dla przewoźników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z branżą, jak i dla weteranów godne polecenia są giełdy transportowe, na których można znaleźć najlepsze wolne ładunki.

Firma TimoCom pochwaliła się ostatnio zupełnie nowymi liczbami. Jej przedstawiciele poinformowali, że liczba użytkowników programu zwiększyła się z 80.000 do 100.000. Na giełdzie pojawia się każdego dnia do 450.000 ofert, z których korzysta 33.000 usługodawców (dawniej kolejno 300.000 ofert i 30.000 usługodawców).

Wolne ładunki to podstawa działalności firm transportowych. To, że ich liczba na giełdzie transportowej wzrosła jest bardzo dobrym znakiem na kolejne miesiące. TimoCom warto polecić jeszcze z jednego powodu: firma bardzo dokładnie weryfikuje przedsiębiorstwa, które chcą otrzymać do niej dostęp. To, czy wolne ładunki występują na giełdzie w dużej ilości jest bowiem jedną stroną medalu. Drugą, równie ważną jest to, czy firmy, które je oferują są wiarygodne.